Bilardzik.pl

relacje z turniejów bilardowych
wyniki i rankingi
wizytówki klubów bilardowych
pzbil logo

Informacje Pzbil

22 luty 2020
Bila Tarnów
Szymon Kural pierwszym liderem
W poniedziałek 6 stycznia odbyła się pierwsza eliminacja Grand Prix Małopolski. To już 13 sezon, zobacz...
Trójkąt Rzeszów
Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów w "Trójkącie" zakończone
W niedzielę 15 września w rzeszowskim klubie bilardowym "Trójkąt" odbyła się piąta i zarazem ostatnia eliminacja zobacz...
Polska Liga Bilardowa
Przed nami 6 kolejka rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej
Weekend 7-8 września na Podkarpaciu upłynie z całą pewnością pod dyktando rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej.W sobotę zobacz...
Bila Tarnów
Krystian i Sebastian na podium w Mastersie Piątkowca !!!
W niedzielę 14 lipca w tarnowskim klubie bilardowym Bila rozegrany został finał turnieju Masters -II zobacz...
  • 1
  • 2
  • 3
  • TCF Hub Centrum Sportu w Krakowie

    TCF Hub Centrum Sportu

    Przy alejach 29 Listopada czeka na Was dziewięć pełnowymiarowych profesjonalnych stołów bilardowych Tournament Champion Sport. Sześć profesjonalne stoły do piłkarzyków oraz trzy tarcze do darta klasycznego. Obecność profesjonalnego sprzętu niech nie zrazi jednak amatorów - w klubie TCF HUB zagrać może dalej
  • Klub bilardowy Bila w Tarnowie

    Klub bilardowy Bila

    Nowy dwupoziomowy klub bilardowy, w ścisłym centrum Tarnowa, 10 stołów bilardowych, profesjonalne kije oraz bile. Koniec z przeciskaniem się między stołami, większa przestrzeń dla grających, wygodne, miękkie ławki. Wielka salka z osobnym stołem bilardowym, 4 sofami, telewizorem z możliwością wyboru dalej
  • 1

Kalendarz wydarzeń

23
Lut
Klub bilardowy Bila
Tarnów, woj.małopolskie
01
Mar
Kula Bowling Club
Rzeszów, woj.podkarpackie
08
Mar
Klub bilardowy Pino
Dębica, woj.podkarpackie
Brak wydarzeń

Ostatnio zakończone


16
lut
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Winner
Karkoszka Daniel
Karkoszka Daniel
Szerszeń Maciej
II miejsce
Szerszeń Maciej
Moskal Krzysztof
III miejsce
Moskal Krzysztof
Pusztuk Mateusz
III miejsce
Pusztuk Mateusz
10
lut
Nie Lubię Poniedziałków
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Winner
Dąbrowski Mirosław
Dąbrowski Mirosław
Hołówko Sebastian
II miejsce
Hołówko Sebastian
Pasternak Sławomir
III miejsce
Pasternak Sławomir
Krupa Sebastian
III miejsce
Krupa Sebastian
9
lut
Grand Prix Trójkąta
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
Winner
Bujny Piotr
Bujny Piotr
Wisz Adam
II miejsce
Wisz Adam
Tanasiewicz Krystian
III miejsce
Tanasiewicz Krystian
Bielec Bartosz
III miejsce
Bielec Bartosz
26
sty
Kula Grand Prix
Kula Bowling Club, Rzeszów
21
sty
Piątkowiec
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Winner
Krupa Sebastian
Krupa Sebastian
Bratek Sławomir
II miejsce
Bratek Sławomir
Dąbrowski Mirosław
III miejsce
Dąbrowski Mirosław
Stawarz Janusz
III miejsce
Stawarz Janusz
14
sty
Piątkowiec
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Winner
Pasternak Łukasz
Pasternak Łukasz
Bratek Sławomir
II miejsce
Bratek Sławomir
Pecka Robert
III miejsce
Pecka Robert
Cebulak Adam
III miejsce
Cebulak Adam


160+

zawodników

20+

klubów

400+

turniejów


Klub bilardowy Trójkąt
Gonet Jerzy
Gonet Jerzy

Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Karkoszka Daniel
Lider rankingu
Karkoszka Daniel
Szerszeń Maciej
II miejsce
Szerszeń Maciej
Moskal Krzysztof
III miejsce
Moskal Krzysztof
Grand Prix Trójkąta
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
Bujny Piotr
Lider rankingu
Bujny Piotr
Wisz Adam
II miejsce
Wisz Adam
Dobrowolski Jakub
III miejsce
Dobrowolski Jakub
Grand Prix Małopolski
Klub bilardowy Bila, Tarnów
Kural Szymon
Lider rankingu
Kural Szymon
Bąk Tomasz
II miejsce
Bąk Tomasz
Auguścik Maciej
III miejsce
Auguścik Maciej
Piątkowiec
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Krupa Sebastian
Lider rankingu
Krupa Sebastian
Bratek Sławomir
II miejsce
Bratek Sławomir
Dąbrowski Mirosław
III miejsce
Dąbrowski Mirosław
Bacatrans Cup
Klub bilardowy Pino, Dębica
Bratek Sławomir
Lider rankingu
Bratek Sławomir
Bujny Piotr
II miejsce
Bujny Piotr
Węgrzyn Kamil
III miejsce
Węgrzyn Kamil
Puchar Lata
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Gonet Jerzy
Lider rankingu
Gonet Jerzy
Dąbrowski Mirosław
II miejsce
Dąbrowski Mirosław
Stawarz Janusz
III miejsce
Stawarz Janusz
Nie Lubię Poniedziałków
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Krupa Sebastian
Lider rankingu
Krupa Sebastian
Pasternak Sławomir
II miejsce
Pasternak Sławomir
Stawarz Janusz
III miejsce
Stawarz Janusz
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
Karkoszka Daniel
Lider rankingu
Karkoszka Daniel
Sadlik Szymon
II miejsce
Sadlik Szymon
Hołówko Sebastian
III miejsce
Hołówko Sebastian
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Wisz Adam
Lider rankingu
Wisz Adam
Bujny Piotr
II miejsce
Bujny Piotr
Leszczyszyn Daniel
III miejsce
Leszczyszyn Daniel
Seger Cup
Klub bilardowy Pino, Dębica
Ząbek Monika
Lider rankingu
Ząbek Monika
Pociask Jakub
II miejsce
Pociask Jakub
Bieszczad Jacek
III miejsce
Bieszczad Jacek
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Pino, Dębica
Pociask Jakub
Lider rankingu
Pociask Jakub
Auguścik Maciej
II miejsce
Auguścik Maciej
Bieszczad Jacek
III miejsce
Bieszczad Jacek
Piątkowiec
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Bujny Piotr
Lider rankingu
Bujny Piotr
Wisz Adam
II miejsce
Wisz Adam
Krupa Sebastian
III miejsce
Krupa Sebastian
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Bila, Tarnów
Gołąb Mariusz
Lider rankingu
Gołąb Mariusz
Szczakuła Michał
II miejsce
Szczakuła Michał
Męderak Paweł
III miejsce
Męderak Paweł
Grand Prix Trójkąta
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
Sadlik Szymon
Lider rankingu
Sadlik Szymon
Bielec Bartosz
II miejsce
Bielec Bartosz
Gosk Wojciech
III miejsce
Gosk Wojciech
Grand Prix Małopolski
Klub bilardowy Bila, Tarnów
Banek Wojciech
Lider rankingu
Banek Wojciech
Gosk Wojciech
II miejsce
Gosk Wojciech
Kural Szymon
III miejsce
Kural Szymon
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
Sadlik Szymon
Lider rankingu
Sadlik Szymon
Tanasiewicz Krystian
II miejsce
Tanasiewicz Krystian
Moskal Krzysztof
III miejsce
Moskal Krzysztof
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Buczyński Dariusz
Lider rankingu
Buczyński Dariusz
Stawarz Janusz
II miejsce
Stawarz Janusz
Frącek Mariusz
III miejsce
Frącek Mariusz
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Bila, Tarnów
Męderak Paweł
Lider rankingu
Męderak Paweł
Gołąb Mariusz
II miejsce
Gołąb Mariusz
Błażej Tomasz
III miejsce
Błażej Tomasz
Piątkowiec
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
Bujny Piotr
Lider rankingu
Bujny Piotr
Hołówko Sebastian
II miejsce
Hołówko Sebastian
Pańczak Jacek
III miejsce
Pańczak Jacek
Grand Prix Małopolski
Klub bilardowy Bila, Tarnów
Banek Wojciech
Lider rankingu
Banek Wojciech
Kapłan Tomasz
II miejsce
Kapłan Tomasz
Gosk Wojciech
III miejsce
Gosk Wojciech
Grand Prix Trójkąta
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
Bielec Bartosz
Lider rankingu
Bielec Bartosz
Sadlik Szymon
II miejsce
Sadlik Szymon
Tanasiewicz Krystian
III miejsce
Tanasiewicz Krystian

Bilardzik.pl
Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.
Klub bilardowy Trójkąt w Rzeszowie
Lieleckie Centrum Bilardowe
Klub bilardowy Ósemka w Rzeszowie
Klub bilardowy Pino w Dębicy
Green Club w Gdańsku
Klub bilardowy Bila w Tarnowie
Klub bilardowy Oskar w Stalowej Woli

Logowanie


lub
lub