Turnieje bilardowe

co, gdzie, kiedy itp.
Dodaj turniej
Flat View
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
Categories
Z kategorii

Widok roku

2018
2018
Sierpień 2018
IV eliminacja

Klub bilardowy Trójkąt
Rzeszów
Klub bilardowy Dziewiątka
Mielec
Wrzesień 2018
IV eliminacja

Klub bilardowy Trójkąt
Rzeszów
Klub bilardowy Pino
Dębica
Klub bilardowy Bila
Tarnów
Klub bilardowy Pino
Dębica
V eliminacja

Klub bilardowy Trójkąt
Rzeszów
Październik 2018
Klub bilardowy Pino
Dębica
Listopad 2018
Klub bilardowy Trójkąt
Rzeszów
Klub bilardowy Dziewiątka
Mielec
Turniej Masters

Klub bilardowy Bila
Tarnów
Grudzień 2018
Turniej Masters

Klub bilardowy Trójkąt
Rzeszów

Ostatnio zakończone


Grand Prix Trójkąta
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
15
lip
Gosk Wojciech
WINNER
Gosk Wojciech
Dobrowolski Jakub
II miejsce
Dobrowolski Jakub
Sadlik Szymon
III miejsce
Sadlik Szymon
Bielec Bartosz
III miejsce
Bielec Bartosz
Kula World Cup 2018
Kula Bowling Club, Rzeszów
1
lip
Wisz Adam
WINNER
Wisz Adam
Pusztuk Mateusz
II miejsce
Pusztuk Mateusz
Sadlik Szymon
III miejsce
Sadlik Szymon
Tanasiewicz Krystian
III miejsce
Tanasiewicz Krystian
Eliminacje Amator Challenge
Klub bilardowy Pino, Dębica
24
cze
II miejsce
III miejsce
III miejsce
Amator Challenge
Klub bilardowy Bila, Tarnów
17
cze
Gołąb Mariusz
WINNER
Gołąb Mariusz
Niemiec Sławomir
II miejsce
Niemiec Sławomir
Męderak Paweł
III miejsce
Męderak Paweł
Wąsacz Wojciech
III miejsce
Wąsacz Wojciech
Amator Challenge
Klub bilardowy Trójkąt, Rzeszów
10
cze
Sadlik Szymon
WINNER
Sadlik Szymon
Karkoszka Daniel
II miejsce
Karkoszka Daniel
Tanasiewicz Krystian
III miejsce
Tanasiewicz Krystian
Hołówko Sebastian
III miejsce
Hołówko Sebastian
Amator Challenge
Klub bilardowy Ósemka, Rzeszów
3
cze
Nawojski Arkadiusz
WINNER
Nawojski Arkadiusz
Pecka Robert
II miejsce
Pecka Robert
Stawarz Janusz
III miejsce
Stawarz Janusz
Bratek Sławomir
III miejsce
Bratek Sławomir
Grand Prix Małopolski
Klub bilardowy Bila, Tarnów
3
cze
Banek Wojciech
WINNER
Banek Wojciech
Kapłan Tomasz
II miejsce
Kapłan Tomasz
Wiśniowski Paweł
III miejsce
Wiśniowski Paweł
Gołąb Mariusz
III miejsce
Gołąb Mariusz
Amator Challenge
Klub bilardowy Bila, Tarnów
27
maj
Męderak Paweł
WINNER
Męderak Paweł
Błażej Tomasz
II miejsce
Błażej Tomasz
Gołąb Mariusz
III miejsce
Gołąb Mariusz
Wąsacz Wojciech
III miejsce
Wąsacz Wojciech
Grand Prix of Poland
Klub bilardowy Pino, Dębica
20
maj
II miejsce
III miejsce
III miejsce
Turniej bilardowy
Klub bilardowy Dziewiątka, Mielec
13
maj
Gołąb Mariusz
WINNER
Gołąb Mariusz
Sadlik Szymon
II miejsce
Sadlik Szymon
Paterak Mateusz
III miejsce
Paterak Mateusz
Niemiec Sławomir
III miejsce
Niemiec Sławomir