Informacje o klubie
Opinie z Google
Pierwsze wrażenie to świetne miejsce do wieczornych spotkań, jednak potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością i spotkanie z obsługą która pracuje jak za karę i arogancja wręcz wylewa się im z butów. Dodatkowo czas oczekiwania na alkohol jest kosmiczny. Raczej nie przyjdę z przyjemnością ponownie.
Bardzo fajna miejscówka, już na samym wejściu zaczyna robić się ciekawie poprzez stare mury. Po wejściu do lokalu jest tylko lepiej, extra wystrój! Bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecam spróbować drinka o roboczej nazwie "mamba" lub "smak dzieciństwa" 😂🤔po prostu przepychota🔥🌴👌🏻😎polecam to miejsce 💯%!!!
Super obsluga, zwlaszcza pani w okularach, dostalismy gry, sklad napoi, wszystko na wysokim poziomie. Pizza rowniez byla przepyszna. Bardzo polecam ❤️
Przyjemna atmosfera i bardzo miła obsługa, szczególnie pani w okularach. Pizza i alkohol na wysokim poziomie bardzo polecam
Śliczna dziewczyna w jasnych włosach jest bardzo niedyspozycyjna nie odbiera telefonu żeby zarezerwować stolik tak samo przy barze nie zwraca uwagi na klienta z czego nie można złożyć zamówienie przy barze jak i przez telefon chciałabym również zwrócić uwagę że używa przemocy fizycznej wobec klientów nie że mi się nie podoba ale jednak nie jest na miejscu takie zachowanie w miejscu pracy Podsumowując pani bardzo ładna ale niekompetentna
Godziny otwarcia
Lokalizacja
- Ulica:
- Waleriana Łukasińskiego 2
- Kod i miasto:
- 22-400 Zamość
- Telefon:
- 84 680 80 55




