Aktualności z klubu

Paweł Wiśniowski

Paweł Wiśniowski wygrywa "Amatora"

W pierwszej eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów najlepszym zawodnikiem został Paweł Wiśniowski. Paweł nie tylko wygrał turniej, ale w 5 meczach przegrał tylko 5 partii, z tego 3 w półfinale "urwał" mu Wojtek Wąsacz, pozostałe 4 mecze wygrywał do zera lub do jednego. Drugie miejsce dla Michała Szczakuły, trzecie miejsca, Mariusz Gołąb i Wojtek Wąsacz. Na piątym miejscu zawody zakończyli: Andrzej Baliś, Jacek Bieszczad, Arkadiusz Miś i Wojtek Wiśniowski. W tym roku po raz pierwszy do turnieju finałowego awansuje tylko 5 osób, a to w związku z małym zainteresowaniem turniejem w ubiegłym sezonie, jeżeli w pozostałych 4 turniejach frekwencja utrzyma się na podobnym poziomie, zwiększymy ilość miejsc do 8 osób. Kolejny eliminacja odbędzie się 26 marca.
  Zapraszamy
Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.