Aktualności z klubu

Maciej Szerszeń
Na zdjęciu Maciej Szerszeń

Maciej Szerszeń najlepszy w drugiej eliminacji

Planowany na 15 marca drugi turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Amatorów mógł i odbył się dopiero 28 czerwca. Dość długa przerwa w treningach i turniejach nie przeszkodziła jednak zawodnikom Oskara Stalowa Wola sięgnąć po raz drugi po podwójne zwycięstwo. Tym razem Maciej Szerszeń nie miał sobie równych ( w poprzednich eliminacjach 2 miejsce ), w finale pokonał klubowego kolegę Krzysztofa Moskala 4-3. Najlepszym zawodnikiem Ósemki został Sławomir Bratek, który stanął na najniższym stopniu podium, pozostali poniżej oczekiwań. Trzecie miejsce zajął także Daniel Leszczyszyn z Przemyśla. Bardzo dobra frekwencja jak na niedzielny upalny dzień, w zawodach wzięło udział 21 zawodników z Dębicy, Jarosławia, Przemyśla i Rzeszowa. Kolejny trzeci turniej już we wrześniu, o dokładnym terminie poinformujemy pod koniec wakacji.
Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.