Aktualności z klubu

Daniel Karkoszka
Na zdjęciu zwycięzca turnieju - Daniel Karkoszka (fot.fanpage klubu bilardowego Ósemka w Rzeszowie)

Start eliminacji do MPA w rzeszowskiej Ósemce

Niestety, przyjezdni zdominowali I turniej z cyklu eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów. Najwyżej z naszych zawodników sklasyfikowany został na piątym miejscu Sławek Bratek. Jest się nad czym zastanawiać biorąc pod uwagę fakt, że do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostało niecałe dwa tygodnie ( gdzie jest kierownik drużyny?).
Na starcie pierwszego turnieju kwalifikacyjnego stanęło 27 zawodników z Jarosławia, Przemyśla, Dębicy, Stalowej Woli i oczywiście Rzeszowa. Sporo znanych nazwisk więc i poziom sportowy turnieju wysoki. Pierwszym zwycięzcą tegorocznych eliminacji w Ósemce został zawodnik Oskara Stalowa Wola, Daniel Karkoszka, który w finale zawodów pokonał klubowego kolegę Macieja Szerszenia 4 – 2. Na najniższym stopniu podium stanął kolejny zawodnik Oskara Krzysztof Moskal oraz reprezentujący Billkros Jarosław Mateusz Pusztuk. Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Sławomir Bratek 5, Jerzy Gonet i Sebastian Krupa 9, Hubert Baran i Mirek Dąbrowski 17.
Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną eliminację, oczywiście do „Ósemki”, która odbędzie się 15 marca, początek o godzinie 11.00.
Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.