Aktualności z klubu

Zawodnicy Oskara Stalowa Wola
Na zdjęciu Daniel Karkoszka i Maciej Szerszeń (fot. fanpage klubu bilardowego Oskar)

Oskar lepszy od Reslogistic

   Oskar lepszy od Reslogistic - chodzi o zeszłotygodniowe wyniki podkarpackich ligowców w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej. Tym razem lepiej zaprezentowali się zawodnicy I ligowego Oskara Stalowa Wola, którzy pokonali u siebie outsidera - zespół Bałtyckiego Centrum Bilardowego z Kętrzyna.
  W pierwszym i w drugim meczu zawodnicy Oskara zgodnie powygrywali po 2:1, choć apetyty były na więcej. Po sześciu kolejkach drużyna ze Stalowej Woli zajmuje fotel wicelidera, a 1 października czeka ich mecz z liderem I Polskiej Ligi Bilardowej - zespołem Green Club II z Gdańska.
  W ramach rozgrywek II ligi drużyna Reslogistic Trójkąt Rzeszów wybrała się do Sosnowca, gdzie zmierzyła się z wiceliderem - zespołem Bilardo.pl Dekada Sosnowiec. W pierwszym meczu goście z Rzeszowa wygrywają 2:1, jednak w rewanżu sosnowiczanie bardziej przyłożyli się do gry i odrobili część strat z pierwszego meczu. Wynik drugiego meczu to 2:1 dla Dekady i tak jak w konfrontacji w rzeszowskim Trójkącie, tak i w Sosnowcu drużyny podzieliły się punktami. Rzeszowianie utrzymali zatem dwupunktową przewagę i już na nowych stołach zaczynają treningi przed kolejnym meczem z zespołem Bistro Bilard z Brzeszczy, który odbędzie się 30 września o godz. 12.00.

Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.

facebook