Aktualności z klubu

Mateusz Sadlik
Na zdjęciu Mateusz Sadlik ( fot.Facebook )

Junior najlepszym bilardzistą I eliminacji do MPA!!!

W sobotę 24 lutego w naszym klubie odbyła się pierwsza eliminacja do bilardowych Mistrzostw Polski Amatorów. Rekordowa pula nagród w tym roku(50.000 PLN), przyciągnęła wielu miłośników tego sportu.. Oprócz licznej grupy rzeszowskich bilardzistów, przyjechali do nas przedstawiciele Sanoka, Stalowej Woli, Jarosławia i Dębicy. Cieszy nas postawa naszej młodzieży ze szkółki bilardowej prowadzonej w naszym klubie, która próbuje swoich sił ze starszymi kolegami. Wyniki pokazują, że wcale już nie są od nich gorsi!!! Sobotnie zawody wygrał 14 letni Mateusz Sadlik, Dominik Popek był 5 a Martyna Subczak, która trenuje dopiero od maja ubiegłego roku zajęła 9 miejsce!!!
Brawo młodzież 👏👏👏
Pozostali nasi juniorzy Jakub Źurawski, Mateusz Subczak i Szczepan Forjasz zajęli 17 miejsce, ale jesteśmy pewni, że już niebawem o nich też też usłyszycie.
Drugie miejsce w zawodach zajął Szymon Sadlik, trzeci był Tomasz Sadlik i Paweł Kopeć.
Słowa naszego kolegi ze Stalowej Woli ,,Sadlicza Jama😂" wreszcie się wypełniły- pozdrawiamy ,,Mosiu"🖐.
Warto wspomnieć jeszcze, że w zawodach doszło do niecodziennych sytuacji. Pierwsza, w meczu Dariusza Buczyńskiego z Jakubem Dobrowolskim, ten pierwszy do stołu podchodził dwukrotnie i to dwukrotnie tylko do rozbić, a że żadna bila nie znajdowała drogi do łuzy, to Kuba zrobił mu dwa ,,podejścia" i dwa ,,patyki"🙉
W drugiej sytuacji los chciał, aby zagrali ze sobą zawodnicy, którzy widzą świat z innych perspektyw. Mariusz Śledzianowski mierzący 205 cm zmierzył się w tym meczu z najmniejszym zawodnikiem Jakubem Żurawskim 144 cm. Mecz 4-2 wygrał nasz junior💪👏
Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział, wspaniałą atmosferę i sportową rywalizację.
Na kolejną eliminację do MPA zapraszamy 16 marca na godzinę 11.00.
Do zobaczenia 🖐
Wszystkie wyniki sobotnich zawodów 👇👇
https://cuescore.com/.../MISTRZOSTWA+POLSKI.../40208554
Ranking👇
http://www.bilard-sport.pl/amator/informacje.php

Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.

facebook