Aktualności z klubu

Na zdjęciu finaliści II Memoriału Rafała Rybki

II Memoriał Rafała Rybki - 9 Ball Open!!!

W dniach 13-14 stycznia 2024 roku w naszym klubie odbył się ,,II Memoriał Rafała Rybki" w którym rywalizowało 64 zawodników z różnych zakątków Polski w tym dwie Panie.
W turnieju zagrało aż 4 mistrzów Europy co przeniosło się na bardzo wysoki poziom zawodów.
Po dwóch dniach rywalizacji zwycięzcą został Hubert Łopotko reprezentujący klub Metal Fach LP Sokółka, który w finale pokonał Tomasza Kapłana z Nosanu Kielce 7-6. Na trzecim miejscu zawody ukończyli- Dominik Zając z Bielska- Białej klubowy kolega Huberta, oraz Szymon Duda reprezentujący klub Billaboom z Poznania. Na piątych miejscach zawody ukończyli: Piotr Oleszczuk - BrilliantUX.agency Masters eDom Lublin, Krystian Piekarski- Metal Fach LP Sokółka oraz Jakub Dobrowolski i Mateusz Sadlik reprezentujący nasz klub. 14 letni Mateusz został również najlepszym juniorem zawodów. Przyjemnie ogladało się grę utytułowanej Ewy Bąk, która po dwuletniej przerwie wróciła do stołu. Ewka wywalczyła IX miejsce oraz zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki zawodów.
Puchary najlepszym zawodnikom wręczała Ania Rybka- prezes firmy Reslogistic, żona śp Rafała.
Memoriał dostarczył mnóstwo emocji nie tylko zawodnikom, ale również licznej grupie kibiców zgromadzonych na miejscu.
Poza sportową rywalizacją, uczciliśmy również pamięć wyjątkowej osoby jaką był Rafał. To On miał istotny wpływ na rozwój naszego klubu a osiągnięte sukcesy są również Jego udziałem.
Dzięki Wam udało się stworzyć wydarzenie, które na zawsze pozostanie w naszych sercach a zwycięstwo Huberta Łopotki z pewnością zostanie zapamiętane jako jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego klubu.
Gorące podziękowania dla Konrada Chrzanowskiego- ,,Piątkowiec Bilard" za perfekcyjną transmisję z drugiego dnia zawodów.
Wszystkie mecze ze stołu tv możecie oglądać w linku poniżej
https://cuescore.com/.../MEMORIA%C5%81+RAFA%C5.../36369910
Przy okazji zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie subskrybują kanału ,,Piątkowiec Bilard" o dodanie go do swoich ulubionych.
Wszystkie wyniki Memoriału 👇👇
https://cuescore.com/.../MEMORIA%C5%81+RAFA%C5.../36369910

Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.

facebook