Aktualności z klubu

Na zdjęciu uczestnicy turnieju
Na zdjęciu uczestnicy turnieju

Piotr Bujny zwycięzcą II turnieju GP Trójkąta

 W turnieju rozegranym w niedzielę 9 lutego rywalizowało 25 zawodników. Zagrała cała czołówka podkarpackiego bilarda. Oprócz miejscowych, przyjechali do nas zawodnicy z Tarnowa, Jarosławia, Stalowej Woli i Dębicy w której to w tym roku po wielu latach przerwy zagości II liga. Niedzielny turniej Piotr rozpoczął od porażki z Jakubem Dobrowolskim 1-4. Musiał przejść na lewą stronę drabinki, a tam już czekał na niego kolega z drużyny Sebastian Hołówko, którego pokonał 4-2. W kolejnych rundach, aby pokonać Sebastiana Ziębę i Mirosława Dąbrowskiego, potrzebował rozegrać maksymalną ilość partii. W ćwierćfinale trafia na Wojtka Goska, który jak gra w naszych turniejach, zawsze jest na podium. Nie tym razem, Piotr niespodziewanie gładko ogrywa go 4-1. W półfinale popularny "Dino"rozegrał kapitalny mecz z Krystianem Tanasiewiczem, którego pokonał 4-2. W finale zawodów takim samym stosunkiem pokonał Adama Wisza.
Dzięki temu zwycięstwu Piotr awansował na fotel lidera V GP Trójkąta.
Wszystkie wyniki turnieju można zobaczyć w linku ponizej:
https://cuescore.com/…/II+TURNIEJ+BILARDOWY%2C+V+GP…/7291863
Dziękujemy wszystkim za udział i sportową rywalizację. Na kolejny turniej zaliczany do V GP Trójkąta zapraszamy w niedzielę 22 marca na godzinę 11.00

Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.

facebook