Aktualności z klubu

finaliści turnieju Masters
Na zdjęciu finaliści turnieju Masters ( fot.Facebook )

Triumf sanoczanina w Mastersie!!!

W sobotę 15 października w naszym klubie rozgrywany był turniej MASTERS, czyli zawody w których mogli wziąć udział tylko najlepsi spośród 5 turniejów eliminacyjnych, jakie odbyły się na naszych stołach. Turnieje finałowe rządzą się swoimi prawami i nie brakuje w nich niespodzianek. Tym razem niespodzianek nie było, tylko kilka niewiarygodnych sensacji🤯!!!!
Pierwsza, to szybkie pożegnanie się z turniejem obrońcy tytułu sprzed dwóch ostatnich lat- Krystiana Tanasiewicza. Chrapkę na zwycięstwo mieli również Krzysztof Śliwiński, Adam Wisz czy bracia Sadlik- Szymon i Tomasz, lecz żaden z nich nie dotarł nawet do półfinałów.
Kto zatem tam zagrał.....??
Byli to reprezentanci czterech miast.
W pierwszym półfinale zagrał Jacek Bieszczad z Dębicy z Jerzym Gonetem mieszkańcem Rzeszowa. Początek meczu należał do popularnego ,,Bacy", który wyszedł na prowadzenie 3-0. W tym momencie Jurek skorzystał z dozwolonego 5 minutowego czasu. Po powrocie do stołu szybko odrobił straty i doprowadził do remisu 3-3. Po wyrównanej i emocjonującej końcówce wynikiem 6-4 do finału awansował dębiczanin.
W drugim półfinale zagrali Dario,,Kociak" Buczyński z Sanoka i Piotr Bujny z Sędziszowa Młp. Dariusz błyskawicznie odskoczył Piotrowi doprowadzając do wyniku 5-1. Piotr zakasał rękawy, wygrał trzy kolejne partie i gdy wydawało się, że w kolejnej rozgrywce doprowadzi do remisu 5-5, popełnił drobny błąd na bili nr 8. Dario wykorzystał pomyłkę popularnego ,,Dino", ulokował ostatnie dwie bile w łuzach i powoli mógł przygotowywać się do ostatniego meczu wieczoru.
Wielki Finał był pełen emocji i zwrotów akcji. Wynikiem 6-5 zakokończył go wbijając 9-tkę do środkowej kieszeni- Daaariuusz ,,Kociak" Buuuuczyński!!!!!
GRATULACJE dla całego podium!!!!
Dziękujemy wszystkim za obecność, sportową rywalizację, masę emocji i niezapomniane chwile spędzone przy stołach❤❤❤
Wszystkie wyniki Turnieju Finałowego w linku poniżej 👇
https://cuescore.com/.../MASTERS%2C+VI+GRAND.../19535626
Start kolejnej VII edycji Grand Prix Trójkąta planowany jest na styczeń 2023 roku na którą już dzisiaj Was zapraszamy

Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.

facebook