Aktualności z klubu

Jacek Pańczak najlepszy w III eliminacji

W dniu wczorajszym rozegraliśmy już 3 eliminację turnieju Orzeł czy Reszka . Do rozgrywek tym razem zgłosiło się 19 osób. Najlepszym okazał się już po raz kolejny Jacek Pańczak pokonując w finale Krzyśka Moskala 3:2.
  Dzięki temu zwycięstwu Jacek znowu awansował na pozycję lidera rankingu gromadząc w 3 turniejach 46 punktów,drugi w rankingu na chwile obecną jest Marek Kotwica mający obecnie 44 punkty ,trzecie miejsce zaś Krzysiek Moskal mający równe 40 oczek.
  Walka o ranking trwa i mamy nadzieję ,że będzie tak ciasno z punkcikami do samego końca.

Całą drabinkę turniejową można prześledzić pod linkiem
https://www.online-brackets.com/view/19865
natomiast ranking turnieju dostępny jest pod adresem :
https://www.online-brackets.com/view/rankings/877

W tym tygodniu godzinki gry w bilard losowane wśród uczestników powędrowały do :
Cezarego Cetnarskiego i Jurka Goneta .Gratki Panowie.
Do JACKPOTA nasza Ania wylosowała Krzyśka Moskala.
Niektóre osoby na sali podejrzewały jakąś ustawkę.
Oczywiście nic takiego nie miało miejsca o czym mogę sam zaświadczyć:))).
W jackpocie uzbierało się już 155 PLN.
I taka właśnie suma plus nowe wpłaty będzie do zgarnięcia już w najbliższy poniedziałek gdyż żadna kula po rozbiciu nie znalazła się w kieszeni .
Następny turniej już w najbliższy poniedziałek ,na który już teraz gorąco zapraszamy oczywiście na 18 .
Link do zapisów online już niedługo na naszej stronce.

PS.
Już w tą sobotę nasza drużyna podejmuje w Stalowej Woli drużynę Transcare Rzeszów w ramach II POLSKIEJ LIGI BILARDOWEJ.
Mecz rozpocznie się o godz:11 .
Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy do kibicowania:)))

Pewne zwycięstwo Oskara

W minioną sobotę rozegrana została 6 kolejka 2 Polskiej Ligi Bilardowej. Oskar podejmował w Stalowej Woli drużynę z klubu Masters Chełm. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze i również w ten sposób się zakończyło, pomimo bardzo jednostronnego wyniku. Oskar Stalowa Wola zdecydowanie zwyciężył 6:0 tracąc w całym meczu zaledwie 8 partii. Pełne wyniki pojedynków w grupie 7: http://bilard-sport.pl/liga/terminarz_2liga.php?grupa=7 , aktualna tabela grupy 7 po 6 kolejce: http://bilard-sport.pl/liga/tabela_2liga.php?grupa=7
Kolejne spotkanie ligowe zaplanowane jest na 26 września również w Stalowej Woli, Oskar zagra z drużyną Ósemki Rzeszów. Zapraszamy do kibicowania, początek meczu o godzinie 12:00.

Oskar lepszy od Reslogistic

   Oskar lepszy od Reslogistic - chodzi o zeszłotygodniowe wyniki podkarpackich ligowców w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej. Tym razem lepiej zaprezentowali się zawodnicy I ligowego Oskara Stalowa Wola, którzy pokonali u siebie outsidera - zespół Bałtyckiego Centrum Bilardowego z Kętrzyna.
  W pierwszym i w drugim meczu zawodnicy Oskara zgodnie powygrywali po 2:1, choć apetyty były na więcej. Po sześciu kolejkach drużyna ze Stalowej Woli zajmuje fotel wicelidera, a 1 października czeka ich mecz z liderem I Polskiej Ligi Bilardowej - zespołem Green Club II z Gdańska.
  W ramach rozgrywek II ligi drużyna Reslogistic Trójkąt Rzeszów wybrała się do Sosnowca, gdzie zmierzyła się z wiceliderem - zespołem Bilardo.pl Dekada Sosnowiec. W pierwszym meczu goście z Rzeszowa wygrywają 2:1, jednak w rewanżu sosnowiczanie bardziej przyłożyli się do gry i odrobili część strat z pierwszego meczu. Wynik drugiego meczu to 2:1 dla Dekady i tak jak w konfrontacji w rzeszowskim Trójkącie, tak i w Sosnowcu drużyny podzieliły się punktami. Rzeszowianie utrzymali zatem dwupunktową przewagę i już na nowych stołach zaczynają treningi przed kolejnym meczem z zespołem Bistro Bilard z Brzeszczy, który odbędzie się 30 września o godz. 12.00.

Przed nami 6 kolejka rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej

Weekend 7-8 września na Podkarpaciu upłynie z całą pewnością pod dyktando rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej.
W sobotę 7 września w stalowowolskim Oskarze zmierzą się dwa podkarpackie zespoły: wspomniany wcześniej Oskar i rzeszowska Ósemka. Prawdopodobnie ten mecz zadecyduje, która z drużyn awansuje do turnieju barażowego.
Natomiast w niedzielę zespół rzeszowskiego Trójkąta podejmie zespół Zakręcona Bila SEMPIRE z Poznania. Rzeszowska drużyna mająca w tym sezonie nadzieję i duże szanse na awans do bilardowej Ekstraklasy z pewnością jest faworytem w tym meczu.
Wyniki online sobotnich i niedzielnych pojedynkow można śledzić na stronie PZBil.
http://www.bilard-sport.pl/liga/wyniki_liga.php?kolejka=6

 

Runda jesienna sezonu bilardowego

  Rozpoczął się wrzesień, a co za tym idzie, czas wrócić do stołów bilardowych i sprawdzić swoją formę przed nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi. Czas wakacji to czas na krótki odpoczynek, ale także na przygotowanie klubów bilardowych do sesji jesiennej. 
  Przypomnijmy, że pierwszoligowy zespół Oskara Stalowa Wola po pierwszej rundzie zajmuje trzecie miejsce w rozgrywkach I Polskiej Ligi Bilardowej i 10 września gościć będzie u siebie zawodników z Bałtyckiego Centrum Bilardowego. Drużyna z Kętrzyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i musi szukać punktów, żeby móc utrzymać się w I lidze. Co za tym idzie - mecz powinien być emocjonujący, ale mamy nadzieję, że zespół Oskara poradzi sobie z outsiderem i umocni w czołówce tabeli.
  Natomiast dzień wcześniej swoje boje rozpoczną drużyny II Polskiej Lidze Bilardowej. Lider szóstej grupy, drużyna Reslogistic Trójkąt Rzeszów wybiera się do Sosnowca, gdzie zagra z wiceliderem grupy - zespołem Bilardo.pl Dekada Sosnowiec. Dwupunktowa przewaga może nie wystarczyć do zachowania pozycji lidera, albowiem w drużynie z Sosnowca wystepują znani i doświadczeni zawodnicy - Jerzy Regieli i Maciej Auguścik.
Trzecia licząca się jeszcze drużyna, Square Krakówzmierzy się na wyjeździe z drużyną Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze i liczy na łatwe zwycięstwo, które pozwoli nawiązać walkę o awans do strefy barażowej. Do strefy barażowej awansują jedynie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, tak więc walka o czołowe lokaty rozgrywać sie będzie prawdopodobnie do ostatniej kolejki.
 

Bilardzik.pl

Serwis sportowy promujący sport bilardowy - tutaj znajdziesz mnóstwo informacji o działalności klubów bilardowych, rankingi bilardowe, profile zawodników, a także profesjonalny kalendarz i wyszukiwarkę turniejów bilardowych.

facebook